Elektrikli Sigara Sarma Makinası

2014-07-23 03:57:00
 Profesyonel bir tütün sarma makinası arıyorsanız bu ürün tam size göre. Enjeksyon yöntemi ile boş sigara tüplerini otomatik olarak doldurabilirsiniz. Sesiz ve güçlü motoru hızlı bir dolum yapar sizin zamanınızı almaz. Çıkralıp temizlenebilen tepsisi sayesinde ortalığa tütünler saçılmaz. Geniş tütün haznesi sayesinde çok sayıda sigarayı tek bir işlemde rahatça doldurur. 
 
 0063 kodlu sigara sarma makinası Tam otomatik sigara sarma makineleri içerisinde en güçlü ve çok tercih edilenidir. İmaj ticaret olarak otomatik sigara sarma makinalarını sizlere en uygun fiyat ve stoktan hızlı gönderi garantisiyle sunuyoruz. Artan sigara fiyatları ve sürekli gelen zamlardan sonra tütün kullanımına yönelen kullancıların tercihi bu otomatik sigara makinelerinden yana olmuştur. İthal ettiğimiz sigara sarma makineleri uzun süredir ülkemizde kullanılmakta ve artık başarısını kanıtlamış durumdadır.
 
Otomatik sigara makinesi alırken, ürün servisi ve satış sonrası destek gibi konulara dikkat ediniz. Piyasada bir çok sahte ya da ucuz benzer ürünler bulunmakta. Biz İmaj Ticaret olarak otomatik sigara sarma makinelerinin servisini ve satış sonrası desteğini uzman kadromuzla sizlere sağlamaktayız. Toptan otomatik sigara sarma makinesi alımlarında çağrı merkezimi arayıp lütfen bilgi alın. Türkiyenin her yerine toptan satışımız mevcuttur.

415
0
0
Yorum Yaz
Follow my blog with Bloglovin