Google 'ı Karıştıran Kadın Amanda Rosenberg

2013-09-03 23:47:00
Amanda Rosenberg
 
Google Yöneticileri ve Ortaklarıyla İlişki Yaşadığı İddia Edilen Bu Kadın, Arama Motorlarında Rekor Kırıyor!

 
Google ‘ın milyarder ortaklarından Sergey Brin ile ilişki yaşadığı iddia edilen 26 yaşındaki Amanda Rosenberg ‘i aslında bir çoğumız tanıyoruz. Google Glass ‘ın görücüye çıktığı ilk fotoğraflarda ki kişi Amanda Rosenberg ‘in ta kendisi ve aynı zamanda Google Glass pazarlama ekibinin de başında ki kişi. İşin en dikkat çekici noktası şu an Google ‘da en çok arananlar listesinde trend olmuş durumda. Google takımına geçen yıl katılmış olan Amanda Rosenberg eşinden geçen yıl ayrılmış olan Sergey Brin ‘ın ayrılık sebebi olarak görülüyor.
 
Söylentilere göre sadece Sergey Brin ile değil Google da bir çok üst yönetici ile ilişki yaşadığı ortaya çıkan Amanda Roseberg ‘in Geçtiğimiz günlerde Google dan ayrılan Android yöneticisi Hugo Barra ilede bir ilişki yaşadığı söylenmekte. Sergey Brin ile çıkan söylentilerden sonra arama rekorları kırmış olan Amanda Rosenberg sadece Perşembe günü 50 binden fazla aratıldı, aynı zamanda Rosenberg ‘e Google+ sayfasından da kişisel saldırılar olduğu söylenmekte.
 
Google+ kullanıcısı olan Audrey Winters, Rosenberg'in sayfasına şu sözleri yazmış: "Google'ı yakından takip eden herkes, onun 8 ay içinde bir değil iki patronla yattığını biliyor."
 
AllThingsD'nin raporuna göre Rosenberg, bu söylentilerden sonra “yönetim bölümünde Sergey ‘den uzak bir konuma” aktarıldığını söylemekte. Rosenberg ‘in maceraları bunlarla son bulmamakta bunların haricinde Brin ‘den önce geçen hafta Google dan ayrılarak Çinli cep üreticisi Xiaomi ‘ye geçiş yapan Barra ile de ilişki yaşamış ve bu ilişki kötü bir sonla sonuçlanmıştı.
 
Farklı bir kaynağa göre de Sergey Brin ve eşi bundan 4 ay önce zaten ayrılmıştı yani Rosenberg ‘in bu ayrılıkta herhangi bir rolü bulunmamakta. İki tarafında halen resmi olarak evli olduğu ikisinin de boşanma davası açmadığı söylenmekte.
 
Rosenberg'in eski erkek arkadaşı Ewan Butler ‘ın şu itirafları aslında konuyu özetler nitelikte; “O erkeklerle oynamasını iyi bilir, iyi göründüğünü ve bunun da farkında…” olduğunu söylemekte.

Kaynak: http://imajweb.com/google-i-karistiran-kadin-amanda-rosenberg.html
 
Amanda Rosenberg
Amanda Rosenberg
Amanda Rosenberg
Amanda Rosenberg

8
0
0
Yorum Yaz
Follow my blog with Bloglovin